مقدمه

نگارینو یک تولید کننده اکسسوری های زنانه و مردانه میباشد که از متریال های نقره، طلا، برنج و غیره برای ساخت مصنوعات زیورآلات به صورت سفارشی یا کارهای آماده استفاده میکند. مهم ترین هدف شغلی یک سازنده بازاریابی و فروش محصولات میباشد. از آنجایی که تعداد ما برای این منظور کافی نسیت، نیازمند شروع همکاری با متقاضیان کار ، دانشجویان ، افراد جویای شغل دوم و همه افراد در هر سن و موقعیتی هستیم. از اینکه وقت خود را به خواندن این مطلب دادید احتمال زیاد جویای کاری که با آن درآمدی کسب نمایید هستید و ما با کمال افتخار آماده همکاری با شما در این امر هستیم. میزان موفقیت ما وابستگی شدیدی به همکاری ارزشمند شما دارد، چراکه شما مهم ترین بخش بیزینس در رشته شغلی ما، از زمان تولید محصول تا کسب سود بخش بازاریابی آن است چون اگر مشتری وجود نداشته نباشد، کسب و کار ما بی معناست. در این مقاله آموزشی، از صفر تا صد نحوه همکاری با ما در بخش بازاریایی آمده است. لطفا کاملا مطالعه نمایید و به ما بپیوندید.

 

سوالات مهم شما قبل از شروع کار   👇

برای دیدن پاسخ روی سوال کلیک کنید

من در شهر شما نیستم! امکان همکاری من هست؟

شیوه کار طوری تنظبم شده که کار در منزل یا محیط کار دلخواه شما باشد و الزامی به حضور فیزیکی شما در بیزینس نمیباشد و از سراسر دنیا میتوانید با ما همکاری کنید

میزان دستمزد، حداقل و حداکثر چقدر و به صورت کسب میشود؟

دستمزد بازاریابان به صورت پورسانت ارجاع میباشد، به این معنی که با ارجاع هر خریدار درصدی از سهم فروش متعلق به شماست. از آنجایی که قرار است بیشتر مشتریان خارجی باشند و فروش هم عمده باشد. درصد سود شما میتوانید از ۵ملیون در هر ارجاع یا خیلی بیشتر باشد.

آبا نیاز به سرمایه اولیه و تجهیزاتی خاص میباشد؟

خیر، نیاز به سرمایه اولیه نمیباشد. اما یک دستگاه موبایل یا کامپیوتر و یک خط اینترنت الزامی میباشد

برای شروع چه کاری انجام دهیم؟

ابتدا وارد سایت نگارینو میشویم ( نشانی: NegarinoJewel.ir ) اگر هنوز به عنوان کاربر ثبت نام نکرده اید طبق تصویر زیر اقدام کنید:

بعد از ثبت نام به پنل کاربری خود منتقل میشوید. در اینجا گزینه هایی در اختیار شماست که نیاز به توضیح خاصی ندارد. یک حساب مالی یا به اصلاح بهتر یک کیف پول به شما تعلق گرفته است که موجودی آن هم در پایین صفحه قابل مشاهده میباشد، همه دستمزدهای شما به این کیف پول واریز خواهد شد. شما میتوانید از آن برداشت کنید یا به موجودی آن بیفزایید این کیف پول متعلق به شماست. و اما گزینه ای در آن هست بنام “هزینه/تاریخچه درآمد” که میتوانید با کلیک بر روی آن، گزارش واریز درآمد، برداشت درآمد، خرید محصولات و همه تغییرات مربوط به کیف پول خود را مشاهده کنید.

در تصویر زیر “هزینه/تاریخچه درآمد” متعلق به بازاریابی را میبینید که برای آشنایی شما با این گزینه، گزارش هایی مالی آن آمده است:

احراز هویت و تایید ثبت نام

اکنون ثبت نام شما به اتمام رسیده و شما بعنوان همکار بازاریاب به ما معرفی شده اید. ولی کار به پایان نرسیده است، ما فقط یک نام کاربری از شما داریم. برای ادامه باید اطلاعات ثبت نام را کامل کنید. برای این منظور طبق تصویر زیر به انتهای صفحه در پنل کاربری (داشبورد حساب) مراجعه کنید و روی گزینه “احراز هویت همکاران” کلید کنید و فرمی که زیر آن باز میشود را تکمیل و ارسال کنید.

پس از تکمیل و ارسال فرم، نتیجه احراز هویت طی ۱ تا ۴۸ ساعت به شما اعلام خواهد شد.

ثبت نام شما بعنوان همکار نگارینو به اتمام رسیده است. اگر کمی پنل کاربری(داشبورد حساب) را متفاوت دیدید طبیعی است چون پنل مدام درحال بروزرسانی و توسعه میباشد.

پول چگونه برای من واریز میشود؟

برای درخواست تسویه به انتهای صفحه پنل خود مراجعه کنید. گزینه “درخواست تسویه” رو بزنید و فرم مربوطه را پر کنید.هزینه های درآمد شما به شماره حساب/کارت/شبا یی که شما برای ما میفرستید واریز میشود.

چگونه به پنل کاربری ام دسترسی داشته باشم؟

روش های همکاری و نحوه کار:

تا اینجا با شیوه ثبت نام بعنوان بازایاب و احراز هویت ، کار با پنل کاربری، نحوه دریافت درآمد و استفاده از کیف پول پنل آشنا شدیم. اگر سوالی برایتان پیش آمد در انتهای این آموزش میتوانید از ما بپرسید.

اکنون قرار است شیوه کار و نحوه همکاری را فرا بگیریم.

در حال حاضر یک شیوه همکاری برای متقاضیان تعریف شده است، اما اگر رشته های شغلی جدیدی اضافه شود به همه کاربران ابلاغ میشود.

و اما شروع کار:

توجه داشته باشید که شما از این پس یک همکار فروش ما هستید، امر فروش که به آن بازاریابی گفته میشود که از رشته های مختلف و فراوانی تشکیل شده ولی ما در این آموزش به یک روش کلی و همیشگی اشاره میکنیم تا بهترین عملکرد، نیاز به وقت کمتر درعین حال سودآورد ترین روش است و ازین پس با این روش کار خواهیم کرد.
ما یک صفحه در سایت داریم با عنوان jewelry for export که در آن چند محصول صادراتی مختص به خریداران خارجی بصورت ویژه تعریف شده اند.خرید مشتری از این صفحه فقط بصورت عمده یعنی حداقل خرید ۵۰کار است. (لازم به ذکر است مشتریان ایرانی هم میتوانند از مشتری های این صفحه باشند) فعلا سه محصول تعریف شده و قرار است بزودی تعداد آنها بیشتر شود.این صفحه مخصوصا بعنوان یک آلبوم کاری برای شما طراحی شده است. در آن لیست محصولات به زبان های انگلیسی و عربی تعریف شده است، به صورت کلی شیوه کار و نقش شما در این فرایند در تصویر زیر قابل درک میباشد.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید اولین قدم شما برای شروع درآمد، تبلیغ در شبکه های اجتماعی میباشد. برای مثال شما در اینستاگرام به دنبال فرشندگان خارجی (که بیشتر کشورهای عربی مدنظر هست) میگردید. به پیجی بر میخورید که متوجه میشوید متعلق به یک فروشگاه فیزیکی یا آنلاین یا هر پیچ دیگر مشابه است و صفحه ای برای خود در اینستاگرام دارد. در پی وی (دایرکت) او یا شماره واتساپی که در بیو قرار داره یک پیام ارسال میکنید و به گفتگو با صاحب پیج میپردازید. اگر زبان های عربی یا سایر زیان هارا بلند نیستید هیچ جای نگرانی نیست چون اپلیکشین های مترجم زیادی مثل مترجم گوگل در اختیار شماست.. که میتوانید پیام هارو درآن کپی کنید و ترجمه آن را مستقیم ببینید  بله حتی با این مترجم ها میتوان ساعت ها به گفتگو به افراد در سراسر دنیا پرداخت.. اما مدنظر ما بیشتر کشورهای عربی است که با کمک اپلیکشن مترجم به گفتگوی عربی با آنها بپردازید. شیوه گفتگو و تبلیغ و موفقیت در ترغیب به خرید مشتری، به مهارت های بازاریابی و مهندسی اجتماعی وابستگی دارد البته نه اینکه همه اینکاره باشند همه بالاخره از جایی شروع میکنند و با گذشت زمان تجریه و دانش شما در این زمینه هم بیشتر میشود. برای مثال یک نمونه همکاری را در نظر بگیرید که ابتدا فروشگاه خریدار را تحسین میکند به گفتگو با اون میپردازد ، و بلافاصله لینک معرفی محصول را نمیفرستد بلکه در قدم اول اعتماد سازی میکند… شما آزاد هستید از هر تکنیکی استفاده کنید مهم ترین بخش کار این است اون (صاحب پیج) را به پر کردن فرم ثبت سفارش قانع کنید. این موضوع هم که فقط محصولات خیلی خاص و ویژه در  آلبوم شما (صغحه Jewelry for Export) قرار دارد خیلی به شما کمک خواهد کرد که مشتری ترغیب به خرید (یعنی پر کردن فرم ثبت سفارش در آخر آلبوم) شود. خب کار شما تمام است و فقط منتظر میمانید که ثبت سفارش انجام شود البته میتوانید این موضوع را از خریدار پیگیری کنید که فرمش رو ارسال کرده است یا نه.

و نکته مهم:

حتما از پرکننده فرم (خریدار-صاحب پیج…) حتما بخواهید گزینه ی “اسم المقدم / Introducer name” حتما اسمی از شما (نام کاربری یا ایمیل ، شماره تماس ، نام یا یک ردی از شما در فرم وارد کند تا ما متوجه شویم که شما این خریدار را معرفی نموده اید.

به همین سادگی شما میتوانید کار کنید. تصورش رو داشته باشید مثلا مشتری از عراق پیدا کردید که تعداد ۱۵۰ عدد کار  فقط از محصول اول سفارش داده است.. سود شما از این همکاری (پورسانت) چیزی حدود ۱۵ میلیون خواهد بود ((فقط با همین فروش)).

شاید اوایل وقتی ببینید مشتری ندارید کار کردن برایتان کسل کننده میشود حتی ممکن است کارتان را ول کنید چون ممکن است روز ها حتی ماه ها مشتری نداشته باشید ولی در آخر متوجه میشود که نباید دلسرد شوید چون خریداران عمده هستند و حتی ماهی یک ارجاع  هم درآمد خیلی خوبی میتوانید داشته باشید. شما نگاهی کمی بلند تر داشته باشید. هر چقدر زمان بگذرد متوجه این موضوع خواهید شد، حال این هم بیفزایید که تجریه بیشتری هم به دست آوردید.
امیدوارم این کلاس آموزشی برای شما موثر باشد، نتیجه بگیرید و از همکاری با ما لذت ببرید. ارادتمند شما: مهرداد حیدری.
پاسخ برخی سوالات خود را با کلیک روی سوال ها پیدا کنید. اگر جوابتان را پیدا نکردین آخر صفحه بپرسید..

کجا تبلیغ کنم؟

برای شروع و البته پیشنهاد ما این است که به پیج های اینستاگرام فروشندگان نقره ، بدلیجات و اکسسوری فروش های عربی بروید و به دایرکت آنها پیام دهید بعد از مکالمه کوتاه، صفحه آلبوم را برایشان بفرستید

آدرس صفحه آلبوم چیست و فرم سفارش در کجا قرار دارد؟

آدرس صفحه سفارش:

Jewelry for export

فرم ثبت سفارش هم در انتهای همین آلبوم قرار دارد.

میزان دقیق سود من از هر خریدار عمده چقدر است؟

میزان دقیق سود شما از هر سفارش، بعد از اخد اطلاعات سفارش که ما از خریدار میگیریم مشخص میشود و بلافاصله به شما ابلاغ میشود.. به دلیل فروش عمده آن هم با ارزهای خارجی سود شما نسبتا بالا خواهد بود

نیاز به آموزش های بیشتر دارم چیکار کنم؟

برای آموزش بیشتر به ما پیام دهید:

۰۹۳۶۸۴۸۸۷۶۵

واتساپ <
>تلگرام<

اگر سوالی دارید لطفا در اینجا بپرسید

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم